Hallows and Horcruxes - It all ends here!!! ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спомени от други форуми ~

Go down

Спомени от други форуми ~ Empty Спомени от други форуми ~

Писане by The_Colorful_Girl 10/12/2011, 1:41 pm

Тук ще си говорим за нашите спомени за други форуми (ако сте регнати и в други форуми) или просто за спомени.Аз имам прекрасни спомени от www.hpmagicworld.forumi.bg .Той беше на traiana95 от вбокса, но вече не съществува, или поне не се отваря, но беше първия форум в който съм била регната (потребителското ми име там е ema2) и оттам започна страстта ми към форумите.Вътре потребителите бяха много активни, пишеха РП-та по цял ден почти и някои имаха по цели 700 мнения.Бяха хубави времена.Аз и две други момичета творяхме там, какви ли не интересни неща, любовни интриги, приключения, битки и т.н. Понякога с тъга си споням за онези хубави времена. Ако някой е бил регнат в този форум ще се сети за някои от имената на потребителите, които ще изброя: Emma_The_Best, Deina Weasly, Hermione (админката), Sarko 95, Klerian_Diamond, Ema Midulvan, Enma Ai и другите просто вече не ги помня.

Коментар от админката на въпросния форум за който говоря, по повод това което написах:


Ахх,това не съм го очаквала [hugs] ..Точно моя форум..Не ме питай как се прежалих за негоо.А да не говорим,че ми беше супер забавноо да пиша и да ви чета измишльотинитее xDD ..Обичам си го тоя форум и всички потребители /бивши вече за жалост/ .. А тея от forumi.bg ..Ахх как искам да ги смажаа xDD ..такъв купон падаше в тоя форум,а те..взеха,че го прецакаха!!..........
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите