ИндексИндекс  PortalPortal  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Стивън Кинг - "Гробище за домашни любимци"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

ПисанеЗаглавие: Стивън Кинг - "Гробище за домашни любимци"   14/3/2009, 6:26 pm

Гробище за домашни любимци (1989)

Оригинално заглавие: Pet Semаtary
Страна: САЩ
Продължителност: 103 мин.
Жанрове: Драма Мистерия Ужаси
Режисьор: Мари Ламберт
Сценарист: Стивън Кинг
Продуцент: Мичел Галин
Оператор: Петер Стейн
Музика: Елиът Голдентал
Участват: Дейл Мидкиф, Фред Глуни, Денис Кросби, Брад Грийнкуист, Майкъл Ломбард, Сюзан Бломирт
Рейтинг в IMDB: 6,0

Луис и Рейчъл се преместват с двете си деца в градчето Лъдлоу и животът им се преобръща, когато синът им загива, блъснат на магистралата до дома им. Ужасът тепърва започва, тъй като Луис погребва детето в индианска местност, намираща се в близост до гробище за домашни любимци. Трупът възкръсва и ужасът на отвъдното се отприщва... Без милост към зрителят, без спирка за отдих... До финала напрежението все повече се сгъстява, а финала на филма слага кървавата точка с остър замах.
Понякога е по-добре да си мъртъв...
Когато семейство Крийд се премества да живеe в красива стара къща в провинциален Мейн, всичко изглежда твърде хубаво, за да е истина: бащата - лекар, красива съпруга, очарователна дъщеричка, сладко бебе момченце – а сега и този идиличен дом. Като семейство те имат всичко... чак до гальовната котка.
Но в близката гора се крие смразяваща кръвта сила – по-ужасяваща от самата смърт... и далеч по-могъща.

Ето ви трейлър за филма:
http://vbox7.com/play:65cd5ce2

Само искам да вметна, че това е филм направен по популярната книга на Стивън Кинг - "Гробище за домашни любимци".По нея ме запали леля ми, която само книги чете.Тя ми разказа една увлекателна част и сега много искам да си я купя, но не знам от къде...Сигурна съм, че и филмът и книгата са страхотни!!!

With Great Power Comes Great Responsibility! ~
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.iloveyoumore.dir.bg

Стивън Кинг - "Гробище за домашни любимци"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"
» Сезон 6, епизод 11 - "Appointment In Samarra"
» БНБ пуска в обръщение златна монета "Свети Наум"
» Държавата - прикритият унищожител на " Културното наследство "